Image
Psikiyatri Uzmanı

Sultan Basmacı Kandemir

1
Mezuniyet

2001 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

2
Uzmanlık

2012 yılında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamış, uzmanlık tezini Disosiyatif Bozukluklarda DTI (Difüzyon Tensor Manyetik Rezonans Görüntüleme) teknikleri üzerine yapmıştır.

3
Deneyim

Mardin, Diyarbakir ve Gaziantep illerinde pratisyen hekim olarak görevini icraa etmiştir. Uzun yıllar Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak çalışmıştır.

Psikiyatri Uzmanı

Sultan Basmacı Kandemir

2001 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Sultan Basmacı Kandemir, Mardin, Diyarbakir ve Gaziantep illerinde pratisyen hekim olarak görevini icraa etmiştir. 2012 yılında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamış, uzmanlık tezini Disosiyatif Bozukluklarda DTI (Difüzyon Tensor Manyetik Rezonans Görüntüleme) teknikleri üzerine yapmıştır.

Bunun yanı sıra uluslararası birçok makale yayınında görev almış, çeşitli kitap bölümu yazarlığı mevcuttur.

Uzun yıllar Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak çalışmıştır. Çalışma hayatı boyunca erişkin psikiyatrisi alanında danışan kabul eden Sultan basmaci Kandemir, 2022 yılından beri kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bireysel problemler, aile ve ilişki sorunları , cinsel işlev bozukluklari gibi ruh sağlığını etkileyen alanlarda çeşitli psikoterapi ekollerini kullanmaktadir.

Danışanlarına kendi ofisinde yüzyüze görüsme hizmeti sağlamakta olup talep durumunda farklı şehir ve ülkelerden gelen başvurulara yönelik online tedavi hizmeti de sunmaktadır. Kişinin ihtiyacına göre farmakolojik (ilaç) tedavi yada psikoterapi destekli yöntemleri uygulamaktadır.